Sat, 17 Jul
|Preluka
Тематичний відпочинок в горах з табуном коней
Мета програми: Долучити людей до природи, до розуміння того, що інші істоти теж живі, мають свій особистий простір, своє життя і погляд на нього. Дізнатися більше про коней, спостерігаючи за ними та досліджуючи місцевість в якій формувалася гуцульська порода коней.
Час та місце
17 Jul 2021, 11:30 EEST – 20 Jul 2021, 16:30 EEST
Preluka, Preluka, Zakarpattia Oblast, Ukraine
Про захід
Табун коней, полонини, табір...
Тут, високо в горах, вирує дика енергія свободи, якою щиро ділиться табун гуцульських коней. Вільні коні, похідні умови та дика природа, допоможуть Вам знайти себе справжнього...
Що може бути краще ніж гори? Тільки гори... і коні
Ідея: стоянка на кінному походіНа кожному кінному поході кожен 3-4 день відводиться день стоянка-відпочинок, люди відпочивають, обдумують пройдену ділянку походу, радяться, отримують вказівки провідника.Коли коні розсідлані пасуться біля людей, це так само зв'язок між людиною і конем.
Місце
Унікальна ферма з розведення гуцульських коней у їх природному ареалі, тут немає денників і стаєнь, коней не підгодовують і не поять, навіть узимку. Ферма з літніми пасовищами знаходиться на висоті 1000 метрів над рівнем моря, коні випасаються або у електропастухах на території, або вільно на полонинах Рівна або Гостра. Коні самодостатні, від людини не отримують нічого і як самодостатні особистості вони сильні фізично й морально та на все мають свою власну думку.
Мета табору
Долучити людей до природи, до розуміння того, що інші істоти теж живі, мають свій особистий простір, своє життя і погляд на нього. Дізнатися більше про коней, спостерігаючи за ними та досліджуючи місцевість в якій формувалася гуцульська порода коней.
Подивитися, побути а далі вирішити чи хочете піти з нами далі (табір - Курс з гірського кінного туризму - курсак - кінний турист). Це свого роду етологія (спостереження за тваринами в їхньому природному середовищі) та іпотерапія.
Під час лекцій, майстер класів та вашого проживання у табуні хочемо показати свої методи співпраці з кіньми. Оскільки сучасна людина навіть не уявляє наскільки коні розуміють все, якщо їм правильно це донести, тобто поговорити з ними зрозумілою їм мовою.
Ви отримуєте
- Організація ночівлі: місце для намету або місце в опалюваному наметі на 16 місць з ліжками та матрацами.
- Організація харчування: сніданок, обід, вечеря. Можливий вегетаріанський варіант, без м'яса. При наявності алергії на продукти та якщо ви вегетаріанець просимо вказати це заздалегідь.
- 1 місце для вогнища. Дрова для загального вогнища організовують самі учасники кемпінгу. Навколо ліс.
- Чиста питна вода з потоків.
- Гарячий просторий душ.
- 4 туалети; туалетний папір.
- Велика колиба для проведення часу під час дощу.
- Чан: Група з 15 осіб чан 1 день. Група 25 осіб чан 2 дні. Для групи вище 25 осіб чан 3 дні поспіль. Заготівля дров за організаторами. Чан організовують члени групи.
- З табору Ви можете пройтися на такі туристичні марковані маршрути Полонина Рівна, Водоспад Воєводин, Полонина Гостра.
- Трансфер з Ужгорода до нас і назад
Правила табору
- Музику слухати тільки в навушниках (жива музика гітара, тощо дозволяється).
- Сортуємо сміття.
- Не кричати, тримати спокійну інтонацію.
- Алкоголь та інші психотропні речовини під забороною. Ви знаходитеся серед коней.
- Коней не торкатися, не заважати їм. Слідувати правилам співіснування на території коней, які ми розповімо під час першої лекції.
- При порушенні правил, ви будете змушені покинути територію кемпінгу без повернення коштів.
- Учасники: Дорослі та діти з 12 років
Вартість 3000 грн з особи (Бронь 1000 грн, залишок 2000 оплачується на місці у перший день табору)
Для учасників спільноти (курсаки, кінні туристи) вартість становить 2500 грн з особи
Дати
17-20.07.2021
6-9.08.2021
21-24.08.2021
19-22.09.2021
З собою брати:
Туристичний посуд (ложка, вилка, тарілка, чашка або термочашка, пляшка для води)
Спальник
Налобний ліхтарик
Намет і каремат для тих, хто ночує у своєму наметі
Купальник, рушник для чану та засоби особистої гігієни для душу
Теплий одяг
Дві пари взуття, одна з яких гумові чоботи або водонепроникне взуття
Одяг від дощу
Павербанк (електрика в горах обмежена, йде на потреби господарства)
Речі пакуємо у туристичний рюкзак, не у валізу, щоб у разі несправності позашляховика ви могли б знести свої речі на собі до автобусу. (Такого ще не було, але страхуємося. Поїзд не чекає.)
Чим відрізняється табір від курсу з гірського кінного туризму?
Під час курсу ви працюєте самі: спочатку вивчаєте теоретичну частину потім берете участь у практичній. Теоретична частина - це онлайн курс, практична - це взаємодія та співпраця з конем під час кінних походів, фіксація на камеру та обговорення помилок. Курс - це робота над собою.Табір - вам надають пояснення й показують. Це більше відпочинок з привідкриванням кінної теми. Ми показуємо нашу співпрацю з кіньми, які вирощені на природі, в горах.Отже при проходженні курсу сідаємо на коня, при відпочинку на таборі на коні не сідаємо.
Що спільного в таборі та практичний частині курсу з гірського кінного туризму?
Спільним є те, що ми живемо на території де живе табун гуцульських коней. Тобто ми живемо в гостях у коней, вчимося їх розуміти. Дивимося спостерігаємо та не заважаємо коням. Найбільша повага табуна до вас це коли коні вас не помічають, а займаються своїми справами.
Розклад
2 hoursЗустріч групи
Залізничний вокзал м. Ужгород
3 hoursДоїзд до м. Ужгород
Залізничний вокзал м. Ужгород
Квитки
Табун коней, полонини, табір…
Бронювання. Доплата 2000 грн на місці в день заїзду. Для членів спільноти (курсаки, кінні туристи) доплата становить 1500 грн
UAH 1,000.00Sale ended
Total
UAH 0.00