Табір 22.07-26.07.2022
Fri, 22 Jul
|Preluka
Мета програми: Долучити людей до природи, до розуміння того, що інші істоти теж живі, мають свій особистий простір, своє життя і погляд на нього. Дізнатися більше про коней, спостерігаючи за ними та досліджуючи місцевість в якій формувалася гуцульська порода коней.
Час та місце
22 Jul 2022, 11:30 EEST – 26 Jul 2022, 16:00 EEST
Preluka, Preluka, Zakarpattia Oblast, Ukraine
Про захід
Табун коней, полонини, табір...
Тут, високо в горах, вирує дика енергія свободи, якою щиро ділиться табун гуцульських коней. Вільні коні, похідні умови та дика природа, допоможуть Вам знайти себе справжнього...
Що може бути краще ніж гори? Тільки гори... і коні
Ідея: стоянка на кінному походіНа кожному кінному поході кожен 3-4 день відводиться день стоянка-відпочинок, люди відпочивають, обдумують пройдену ділянку походу, радяться, отримують вказівки провідника.Коли коні розсідлані пасуться біля людей, це так само зв'язок між людиною і конем.
Місце
Унікальна ферма з розведення гуцульських коней у їх природному ареалі, тут немає денників і стаєнь, коней не підгодовують і не поять, навіть узимку. Ферма з літніми пасовищами знаходиться на висоті 1000 метрів над рівнем моря, коні випасаються або у електропастухах на території, або вільно на полонинах Рівна або Гостра. Коні самодостатні, від людини не отримують нічого і як самодостатні особистості вони сильні фізично й морально та на все мають свою власну думку.
Мета табору
Долучити людей до природи, до розуміння того, що інші істоти теж живі, мають свій особистий простір, своє життя і погляд на нього. Дізнатися більше про коней, спостерігаючи за ними та досліджуючи місцевість в якій формувалася гуцульська порода коней.
Подивитися, побути а далі вирішити чи хочете піти з нами далі (табір - Курс з гірського кінного туризму - курсак - кінний турист). Це свого роду етологія (спостереження за тваринами в їхньому природному середовищі) та іпотерапія.
Під час лекцій, майстер класів та вашого проживання у табуні хочемо показати свої методи співпраці з кіньми. Оскільки сучасна людина навіть не уявляє наскільки коні розуміють все, якщо їм правильно це донести, тобто поговорити з ними зрозумілою їм мовою.
Ви отримуєте
- Організація ночівлі: місце для намету або місце в опалюваному наметі на 16 місць з ліжками та матрацами.
- Організація харчування: сніданок, обід, вечеря. Можливий вегетаріанський варіант, без м'яса. При наявності алергії на продукти та якщо ви вегетаріанець просимо вказати це заздалегідь.
- 1 місце для вогнища. Дрова для загального вогнища організовують самі учасники кемпінгу. Навколо ліс.
- Чиста питна вода з потоків.
- Гарячий просторий душ.
- 4 туалети; туалетний папір.
- Велика колиба для проведення часу під час дощу.
- Чан: Група з 15 осіб чан 1 день. Група 25 осіб чан 2 дні. Для групи вище 25 осіб чан 3 дні поспіль. Заготівля дров за організаторами. Чан організовують члени групи.
- З табору Ви можете пройтися на такі туристичні марковані маршрути Полонина Рівна, Водоспад Воєводин, Полонина Гостра.
- Трансфер з Ужгорода до нас і назад
Правила табору
- Музику слухати тільки в навушниках (жива музика гітара, тощо дозволяється).
- Сортуємо сміття.
- Не кричати, тримати спокійну інтонацію.
- Алкоголь та інші психотропні речовини під забороною. Ви знаходитеся серед коней.
- Коней не торкатися, не заважати їм. Слідувати правилам співіснування на території коней, які ми розповімо під час першої лекції.
- При порушенні правил, ви будете змушені покинути територію кемпінгу без повернення коштів.
- Учасники: Дорослі та діти з 12 років
Це пізнавальний кінний табір, який проводиться для дорослих та для дітей (з 10 років) з дорослими. Де для того, щоб краще пізнати гуцульського коня, потрібно побувати в ареалі, в якому формувалася дана порода коней - в горах.
Табун коней на період табору переводиться в електроогорожа, яка охоплює територію табору. Електроогорожею цього електропастуха обтягнуто близько 25 га гірського пасовища. Отже коні можуть бути біля нас, та поміж нами, а можуть зовсім не показуватися на очі - територія це дозволяє, все залежить від поведінки учасників. Тут найкраще можна спостерігати за поведінкою коней, як членів свого кінського суспільства.
Це не звичайний кінний табір, ми коней не будемо ні гладити ні чухати, як песиків або плюшевих ведмедиків. Основна мета табору показати, що коні живі істоти, що вони наділені розумом. Як вони живуть і поводяться в дикій природі. А живуть коні в дикій природі своїми родинами - табунами, де відбуваються взаємовідносини, як в будь якому іншому суспільстві. Бо для коня природнім є табун і степи, поля й гори. Життя в деннику - це новітнє пристосування, яке для коня не є природнім. І якщо в денник можна зайти та погладити коня, то в природніх умовах щоб коня погладити його спочатку потрібно упіймати. На ці та інші запитання ми дамо відповідь на лекціях та майстеркласах.
Обовʼязковою буде перша лекція про правила поведінки в табуні, інші лекції довільного відвідування. На майстеркласах ми покажемо елементи нашої взаємодії з конем, як ведемо коня, як сідаємо на коня, які сідла використовуємо, та як тримаємося на різних алюрах в сідлі.
По тій простій причині, що ви цього не знаєте, хоч, можете бути досвідченим кіннотником, але не знаєте нашої системи співпраці з кіньми, учасники табору на коней не сідають. Це буде чесно по відношенню до коней. Такою є наша угода з кіньми, її будемо дотримуватися.
Чому це корисно та цікаво для дітей?
Для дітей це унікальна можливість побути в горах, поїсти їжу з вогнища, досхочу наїстися різних ягід: суниці, чорниці, брусниці, малини, ожини. Залежно від погоди можна потрапити в сезон грибів. А якщо не лінуватися, то можна назбирати та насушити багато різних трав, і потім заваривши чай, цілий рік згадувати табір і табун коней. Для вашої дитини це можливість потрапити в інший світ, в який мало де вже можна потрапити. В табун та ще й в горах. Де виникає багато запитань, на які постараємося дати відповіді.
Тут немає інтернету і телефонний звʼязок бере місцями, немає електрики. В наш час це розкіш! Це дає час та можливість побути самим з собою.
3500 грн з особи (завдаток 500 грн, залишок 3000 оплачується на місці у перший день табору. Завдаток не повертається, але може бути використаний на інші події 2022 року)
З собою брати:
Туристичний посуд (ложка, вилка, тарілка, чашка або термочашка, пляшка для води)
Спальник
Налобний ліхтарик
Намет і каремат для тих, хто ночує у своєму наметі
Купальник, рушник для чану та засоби особистої гігієни для душу
Теплий одяг
Дві пари взуття, одна з яких гумові чоботи або водонепроникне взуття
Одяг від дощу
Павербанк (електрика в горах обмежена, йде на потреби господарства)
Речі пакуємо у туристичний рюкзак, не у валізу, щоб у разі несправності позашляховика ви могли б знести свої речі на собі до автобусу. (Такого ще не було, але страхуємося. Поїзд не чекає.)
Чим відрізняється табір від курсу з гірського кінного туризму?
Під час курсу ви працюєте самі: спочатку вивчаєте теоретичну частину потім берете участь у практичній. Теоретична частина - це онлайн курс, практична - це взаємодія та співпраця з конем під час кінних походів, фіксація на камеру та обговорення помилок. Курс - це робота над собою.Табір - вам надають пояснення й показують. Це більше відпочинок з привідкриванням кінної теми. Ми показуємо нашу співпрацю з кіньми, які вирощені на природі, в горах.Отже при проходженні курсу сідаємо на коня, при відпочинку на таборі на коні не сідаємо.
Що спільного в таборі та практичний частині курсу з гірського кінного туризму?
Спільним є те, що ми живемо на території де живе табун гуцульських коней. Тобто ми живемо в гостях у коней, вчимося їх розуміти. Дивимося спостерігаємо та не заважаємо коням. Найбільша повага табуна до вас це коли коні вас не помічають, а займаються своїми справами.
Розклад
10 minutesЗбір групи
Залізничний вокзал м. Ужгород
1 hourОбід. Розкладання наметів, ознайомлення з територією кемпінгу.
Урочище Прелуки
Квитки
Табун коней, полонини, табір…
Бронювання (оплата за квиток не повертається, але може бути використана на інші наші події 2022 року). Доплата 2500 грн на місці в день заїзду. Для учасників спільноти (всі власники бейджа "Онлайн курс" - курсаки, кінні туристи) доплата становить 2250 грн.
UAH 500.00Sale ended
Total
UAH 0.00